Bu Blogda Ara

3 Temmuz 2015 Cuma

Plaj çantamda neler var?Merhaba hepinize, 
Nihayet ben yazlığa geldim ve tatilin başladığını da anlamış oldum. Bugün size hergün denize giderken çantamda sahile taşıdığım bazı çok gerekli, bazı keyiflik ıvır zıvırlarımdan bahsedeceğim. 

Plaj çantamı iki üç yıl önce pentiden almıştım. İçi baya geniş benim için öok iyi oluyor.

Gelelim içine;
Şapkam ve bikinilerimde yine pentiden.
Güneş gözlüğüm ise t-box. Üstelik 29.90, görürseniz mutlaka alın, inanılmaz kaliteliler. 

Ben havlu olarak ince yapılı olması ve hafif olmasından dolayı peştemal denen havlulardan kullanıyorum. Hem hemen kuruyor, hem de hiç yer işgal etmiyor. 
Sonrasında ise güneş ürünlerim hep yanımda oluyor. 

Solante pigmenta o kadar bereketli bir ürün ki ben de rahatlıkla gem denize girmeden hem de çıktıktan sonra bol bol sürebiliyorum. Vucüdum için ise garnier ambre solaire bronzlaştırıcı yağını kullanıyorum  içerisinde Havuç ve kakoo yağları olan bu bronzlaştırıcı yağı geçen yaz almıştım. Verdiği bronzluk çok hoşuma gidiyor. 


Denize girdiğimiz zamanlarda saçlarımıza ekstradan dikkat etmezsek Eylül'de kuaförde bir karşı kestirmeden kurtulamıyoruz malum. Ben denizden çıkınca bu redist markasının argan yağını uyguluyorum. Hem Saçları anında yumuşatıyor. Hem de parlamasını sağlıyor. Benim için sahilde olmazsa olmazlarım bunlar. 
Şimdi gelelim işin eğlenceli kısmına; 

Bu body splash hm den alındı. Geçen yaz yakın arkadaşım Burcu'nun hediyesi. Kokusu hem çok hafif, hem de çok ferah. Bazen sırf yazı ve denizi özlediğim zamanlarda bile sıkıyorum. Çantamdan pek çıkarmıyorum. Üstelik minik olması da avantaj, hiç ağırlık yapmıyor. 
Ve tabiki ıslak görünümlü renkli dudaklar. Tabiki de olmazsa olmaz. Denizden çıkınca cok renksiz hissettiğim için hafif renk veren bu rujumu çok severek kullanıyorum. Ve tabiki bir tane de saç tokası. Denizdeyken mutlaka saçlarımı toplarım. O yüzden kaymayan plastik tokaları tercih ediyorum. 


Benim plaj çantam ve içindekiler bu şekilde. Peki ya siz yanınıza neler alıyorsunuz? Yoksa havlumu alırım yeter mi diyorsunuz? 

Şimdiden herkese iyi tatiller... Öpüyorum çok!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder