Bu Blogda Ara

12 Kasım 2014 Çarşamba

Benefit They're Real Maskara

Merhabalar, 
Nasılsınız efendim, nasıl geçiyor kasım ayı? Bu yazı da sizlere Eylül Ayında kullanmaya başladığım meraktan aldığım Benefit They're Real maskara hakkındaki yorumlarımdan bahsedeceğim. Haydi başlayalım. 

Bu maskaranın bence eksileri artılarından çok daha fazla. Neler derseniz? 
Ilk olarak artılarından bahsedeyim. Merak ettiğiniz bir maskara 100 lira ise bence deneme boyunun satılabilmesi kesinlikle artı bir özellik. Bu yönü ile en azından benim için merakımı gidermiş oldum. Gelelim diğer artısına cidden fırçası başarılı.

Kirpikleri tek tek ayırıyor, uzatıyor ve kıvırıyor. Yapıştırma yapmadı. Üstelik ucundaki minik bir topuzu var ve o kısımdaki kıllar özellikle tüm kirpiklere ulaşmanızı sağlıyor. Ve son artısı da kesinlikle simsiyah bir maskara. 


Gelelim eksilerine;

Gün içinde dökülme yaptı bende ki bu pek rastladığım bir durum değildir. Çok çabuk kurudu. Fiyatı ilk bakıldığında alınmayacak kadar pahalı olmasa da bence kullanım süresi bakımından kesinlikle pahalı. 
Göz makyajımı temizlerken o kadar zorlanıyorum ki her gün sırf bu yüzden kullanmadığım oldu. Bi kaç defa silmem gerekiyor. Ve son olarak tamam yapışmadı kirpiklerim de ama dolgunlaşmadı da hiç. Yani herhangi bir maskaradan çok da farklı gelmedi. Paylaştığım fotoğraflar gün içinde çekildi. Siyah göz kalemi ve ten rengi far ile yapılmış bir makyaj ile daha objektif olur diye düşündüm. 

Yani sonuç olarak ben tekrar almam. Maybelline veya max factor ile yoluma devam ederim. Biraz abartılmış bir ürün olduğunu düşünüyorum. Sizin fikirleriniz neler bu maskara ile ilgili? Sevgiler... Umuyorum yazıyı beğenmişsinizdir.