Bu Blogda Ara

10 Ocak 2017 Salı

Kızkız Adana Blogger Etkinliği

Merhaba herkese


Aralık ayında 'kızkıza Adana' blogger etkinliğine katıldım ve bizi o etkinlikte yalnız bırakmayan bir çok firma yanımızdaydı. Ürünlerin bir kısmı ne zamandır merak ettiğim ürünler olunca sizle de paylaşmak istedim. Eğer özel olarak merak ettiğiniz bir ürün olursa yorum bırakırsanız ayrıca yazısını da yazarım.  

Kozmetik ve cilt bakımı ürünleri ile bize destek olan firmalarımız ise @acnecinamide, @aleoveradestek , @atelierrebul , @belizkozmetik , @bioblas_turkiye , @ekozkozmetik , @farmasiiletisim , @gulsahkozmetik , @herbitalurunleri ,  @mediwell , @moshosgarden , @restorex_turkiye , @revigen , @selinkolonya , @splat , @ukipcosmetic ve @cyreneskincare idi.


aksesuar grubunda ise  @yaprakaccesory , @takatuka_tm , @sanabanaveona , @minicco_ , @matmazellaksasuar , @sosyopix , @cansuidesign ve @bak_kaltasarim bizlerleydi.
Yiyecek/içecek grubundan @binbogabal , @doganayturkiye , @kurabiyemmm_adana01 , @kentoncomtr ve @lalorraineturkiye aramızdaydı.


Temizlik ürünleriyle @vissmate ve @highgenic sponsor firmalar arasındaydı. Son olarak @sosyopix de bize anılarımızı göndermişti ve çok mutlu etmişti. 


Ayrıca fotoğraflar konusunda bana destek veren Nur'un (allaboutnur) yazısını da okumak isterseniz 

http://allaboutnurr.blogspot.com.tr/2016/12/kzkzaadana-etkinlik-sponsorlar.html?m=1


Sayfasına bakabilirsiniz. Sevgilerimle...